یوگای صورت تمرینی عالی برای بازیابی و حفظ چهره جوانی

شرح کامل آلبوم یوگای صورت شرکت کوثرپرداز

معجزه زیبایی و جوانی با یوگای صورت

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص قیمت محصولات شرکت کوثرپرداز می توانید به نشانی اینترنت شرکت به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.kowsarpardaz.com
اگر خواهان یافتن چهره زیبای جوانی خود هستید. اگر چین و چروک زیرچشم و کنار ابرو و واطراف لب و دور گردن شما را فرا گرفته است و دیگر کسی شما را جوان نمی داند. اگر گونه هایتان افتاده و عضلات روی صورتتان آب شده و قیافه پیرها را پیدا کرده اید. اگر غبغب زیر گلویتان فرم چانه و خط فک شما را ناپدید ساخته و بینی شما شل و افتاده شده و بزرگتر به نظر می رسد. اگر می خواهید همه این عیب ها را فقط در عرض چند هفته برای همیشه برطرف کنید ، اصلا لازم نیست به جراحی های گرانقیمت و خطرناک متوسل شوید. کافی است از یوگای صورت کمک بگیرید و با انجام فقط نیم ساعت ورزش صورت در هر شبانه روز در کمترین زمان ممکن چهره ایام جوانی خود را بازگردانید وتا آخر عمر همیشه حداقل ده سال از سن تان جوان تر و زیباتر به نظر برسید. یوگای صورت فقط مخصوص افراد پیر و مسن نیست. تمام اشخاص چه مرد و چه زن ، حتی دختران و پسران جوان می توانند از یوگای صورت برای تقویت عضلات چهره و حفظ طراوت و زیبایی جوانی خود بهره جویند. این تصور که ماهیچه ها و عضلات بدن ما زیر گردن تمام می شوند و دیگر سر و صورت و گردن عضله مهمی ندارند تصوری کاملا باطل است. سر و گردن برای خود بیش از ده گروه عضلانی دارد که این ده گروه اگر خوب ورزیده نشوند ضمن اینکه در انجام وظایف مربوط به خود دچار مشکل می شوند ، تاثیر مستقیم خود روی دور کردن زیبایی و جذابیت از چهره را نیز سریعا نشان می دهند. با یوگای صورت شما در واقع این فرصت را برای ماهیچه های صورت و گردن خود فراهم می سازید تا شکل و فرم و حجم واقعی و درست خود را پیدا کنند. وقتی همه عضلات درست تقویت شدند و به اندازه صحیح پرورش یافتند چهره ای که نمایان می شود آنقدر نرم و یکدست و شفاف و زیبا خواهد بود که توجه همه را به سمت خود جلب خواهد کرد و نکته اینجاست که رساندن این چهره به حالت جوانی نیازی به هیچ دارو و هزینه جراحی هنگفتی ندارد. این تکنیک زیبا سازی به یک اندازه در اختیار همه پسران و دختران و زنان و مردان جامعه ، صرف نظر از درآمد و وضعیت اجتماعی آنهاست. کسی که فقیر است می تواند به کمک یوگای صورت به چهره جذاب و گیرایی دست یابد که فرد ثروتمند با ده ها جراحی و کرم و پماد و آمپول هم نتواند به آن برسد. یوگای صورت را در هر زمانی از روز می توان انجام داد. اجرای تکنیک های آن به مکان خاصی نیاز ندارد و می توانید آن ها را در همه جا ، پشت میز خود در اداره ، در اتاق استراحت ، در داخل اتومبیل ، و حتی در گوشه ای از پارک انجام دهید. 

شرکت کوثرپردازان راز موفقیت برای اولین بار در ایران اولین مجموعه ویدئویی کامل وبی نظیر یوگای صورت را روی دو عدد دی وی دی به قیمت هجده هزارتومان به زبان فارسی روانه بازار نموده است. این محصول برای کسانی که علاقه مند هستند روی چهار عدد وی سی دی نیز به همان قیمت هجده هزارتومان عرضه می شود. علاقه مندان تهرانی فقط کافی است با تلفن درخواست خود را اعلام نمایند. محصول بدون هیچ هزینه اضافی درب منزل تحویل ایشان خواهد شد و کافی است همانجا میلغ را تحویل پیک دهند. عزیزان شهرستانی نیز می توانند از طریق واریز مبلغ به حساب های شرکت که در زیر می آید اقدام کنند. اگر طالب نسخه روی وی سی دی هستید حتما در درخواست خود آن را قید کنید قیمت نسخه وی سی دی(چهارسی دی) و نسخه دی وی دی (دو دی وی دی) یکی است و معادل هجده هزارتومان می باشد.

نحوه تهیه محصولات شرکت کوثرپرداز
 
 
 
 تلفن های تماس با روابط عمومی شرکت :
 77054279-021
 77788465-021
الی 8
 77964741-021
 شماره های همراه
 09365839384
 09193137110
 
 در تهران :
 عزیران تهرانی جهت دریافت محصول درب منزل بدون هزینه اضافی می توانند به صورت سفارش تلفنی اقدام کنند. به این صورت که در تمام ایام هفته (حتی روزهای تعطیل ) با تلفن های دفتر توزیع 77788465 الی 8 یا 77054279 یا 77964741 تماس بگیرند و محصول را درب منزل تحویل بگیرند و همانجا مبلغ را به پیک شرکت تحویل دهند .هزینه پیک در بیشتر مناطق تهران به عهده شرکت است.
 همچنین متقاضیان تهرانی می توانند مستقیما به مراکز انحصاری فروش محصولات موفقیت به نشانی های زیر مراجعه کنند و همانجا محصول را تهیه نمایند:
 
 فروشگاه مرکزی 1 : تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - بازارچه کتاب -پلاک 3 و 4 - انتشارات کتابکده
 فروشگاه مرکزی 2 : تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - تالار بزرگ کتاب - انتشارات کتابکده زبان نوین
 
 در شهرستانها :
 
 متقاضیان شهرستانی نیز می توانند مبلغ مربوط به هر محصول را به یکی از حساب های زیر واریز کنند و رسید بانک یا رسید دستگاه خودپرداز را همراه با نام محصول درخواستی و نشانی دقیق خود به تلفکس شرکت به شماره 77054279-021 فکس کنند یا به نشانی تهران ـ صندوق پستی 478-19585 شرکت راز موفقیت پست نمایند. بلافاصله محصول درخواستی برایشان ارسال خواهد شد.
شماره حساب واریز مبلغ هر محصول:

ـ حساب سیبای بانک ملی به شماره 0102635190005 در وجه غلامعلی کوثری
یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک های عضو شبکه شتاب به شماره کارت 6037991193491812

ـ حساب سپهر بانک صادرات به شماره 0309755388007 در وجه غلامعلی کوثری
یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک های عضو شبکه شتاب به شماره کارت6037691136441854
ـ حساب جام بانک ملت به شماره 1328837604 در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های شبکه شتاب به شماره کارت 6104337150712824
 *********
 

 

از بین رفتن غبغب ، ظاهر شدن خط فک ، بالا رفتن گونه ، محو شدن چین و چروک و زیبایی کلی چهره بعد از شش هفته تمرین یوگای صورت


کاهش چین و چروک پیشانی ، زیبایی گونه، آشکار شدن خط جویدن ، و کاهش پف زیر چشم فقط با تمرینات ورزشی صورت


نتایج ترکیب روش های لیفتینگ نوین با یوگای صورت در قالب حرکات فیزیوتراپی ورزش صورت برای افراد مختلف در زیر مشاهده می شود

تاریخ ارسال: دوشنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 12:24 ب.ظ | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب